Currently set to Index
Currently set to Follow
atrakcje"

ATRAKCJE POLANKI PARK

baseen

CAŁOROCZNY KOMPLEKS BASENOWY

 

Na terenie obiektu znajduje się całoroczny kompleks basenowy czynny w godzinach 9.00 – 21.00. Można do niego dojść bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku. W skład kompleksu wchodzi kryty basen pływacki o wymiarach 6x17m i głębokości 1,3m , brodzik dla dzieci o wymiarach 9x3m, jacuzzi oraz sauna. Dodatkowo w sezonie letnim do dyspozycji gości jest zewnętrzny basen dziecięcy ze zjeżdżalnią. Część całoroczna wyposażona jest w okna harmonijkowe, które przy sprzyjającej pogodzie umożliwiają bezpośrednie wyjście na taras zewnętrzny.

taras zewnętrzny

TARAS ZEWNĘTRZNY

Taras zewnętrzny z leżakami do opalania i brodzik z podgrzewaną wodą.

siłownia

SIŁOWNIA

Do dyspozycji gości obiektu jest również siłownia o pow. około 100 m2. Wyposażona jest m.in. w wielofunkcyjne urządzenia treningowe, zestaw hantli, dwie bieżnie, dwa rowery stacjonarne, wioślarza, steppera, ławeczki. Siłownia czynna przez cały rok
w godzinach 7.00 – 23.00.

ATRAKCJE DLA DZIECI

ATRAKCJE DLA DZIECI

Polanki Park oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Oprócz brodzika w części krytej kompleksu basenowego, posiadamy również zewnętrzny basen dziecięcy ze zjeżdżalnią uwielbiany przez najmłodszych. Do tego dwa place zabaw, jeden dla dzieci młodszych na chronionym od wiatru dziedzińcu wewnętrznym i drugi, większy, dla dzieci starszych – z zupełnie innego typu urządzeniami do zabaw z drugiej strony budynku. W razie niepogody do dyspozycji dzieci jest kryta bawialnia z mini basenem wypełnionym kulkami, tablicami do zabaw, nowoczesnym interaktywnym kącikiem z 40 grami edukacyjnymi oraz mnóstwem miękkich, bezpiecznych budowli i zabawek.