Currently set to Index
Currently set to Follow

lokalizacja POLANKI I POLANKI PARK

Apartamenty BalticON na Osiedlu Polanki i Polanki Park w Kołobrzegu to idealne miejsce na spędzenie urlopu nad Bałtykiem. Położone blisko morza, zaledwie 350 metrów od szerokiej, niezatłoczonej plaży, w strefie ochronnej Uzdrowiska Kołobrzeg z dala od zgiełku śródmieścia. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Nadmorskiego tworzy swoisty mikroklimat oraz łagodzi wiejące od strony morza wiatry. Przez park przebiega wygodna ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica.

Apartamenty BalticON to wypoczynek w wyjątkowym otoczeniu.

lokalizacja NADMORSKIE TARASY

Apartamenty BalticON Nadmorskie Tarasy znajdują się w samym sercu portu, przy zbiegu ulic Towarowej i Obrońców Westerplatte. To miejsce, które dosłownie kilka kroków dzieli od największych atrakcji miasta, takich jak latarnia morska, molo, port z bogatą ofertą turystyki morskiej, unikalny w skali kraju Bindaż, tętniący życiem bulwar Jana Szymańskiego, czy ulubione miejsce spacerów – aleja nadmorska.

lokalizacja POLANKI AQUA

Polanki Aqua to wyjątkowy kompleks rekreacyjny na działce o powierzchni 2,5 hektara, co gwarantuje komfort przestrzenny oraz niezakłócony niczym widok na zieleń nadmorskiego lasu oraz wilgotnej łąki, będących obszarem chronionym w ramach programu Natura 2000. Odległość do naturalnej, czystej, z drobnym piaskiem plaży, w linii prostej to zaledwie 300 m. Przez nadmorski park przebiega ścieżka rowerowa R10, będąca częścią trasy Via Baltica, którą można wygodnie dojechać do centrum Kołobrzegu, jak i do sąsiednich, urokliwych miejscowości.