Currently set to No Index
Currently set to No Follow

APARTAMENT
C005
Z PARKINGIEM

Apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, sypialnią z łóżkiem małżeńskim 160×200, łazienką z prysznicem oraz balkonem. W pokoju dziennym rozkładana 2-osobowa sofa. Dla max. 4 osób.

Goście tego apartamentu mogą korzystać z całorocznego aquaparku, w skład którego wchodzi basen sportowy, basen rekreacyjny z masażami, dwa jacuzzi, wodny plac zabaw ze zjeżdżalnią, sauna sucha, łaźnia parowa oraz wodospad lodowy.


Ilość osób: 4


Ilość pokoi: 2


Ilość łazienek: 1


Ilość łóżek: 2


50 metrów

UDOGODNIENIA

telewizor Telewizor: 2
łóżeczko dla dziecka Łóżeczko dla dziecka
Krzesełko dziecięce Krzesełko dziecięce
mikrofalówka Piekarnik
pralka Pralka
zmywarka Zmywarka
ekspres Ekspres do kawy
żelazko Żelazko
garderoba Garderoba
WiFi WiFi
parking Parking zewnętrzny
widok Widok: Basen zewnętrzny
Wynajem apartamentów nad morzem - Kołobrzeg
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.