Currently set to Index
Currently set to Follow

atrakcje"

ATRAKCJE POLANKI AQUA

baseen

CAŁOROCZNA STREFA RELAKSU

Goście kompleksu Polanki Aqua mogą liczyć na wiele atrakcji związanych z wodą. W skład całorocznego Aquaparku, czynnego w godzinach 9.00 -21.00 wchodzi basen sportowy 24x5m , basen rekreacyjny z masażami 9x3m , dwa jacuzzi oraz znajdujący się w najbardziej nasłonecznionym miejscu, w lekkim obniżeniu wodny plac zabaw dla dzieci. Wyznaczenie dla nich odrębnego obszaru, odsuniętego nieco od reszty aquaparku, pozwoli na to, by odgłosy dziecięcych zabaw nie zakłócały spokoju pozostałym osobom korzystającym z wodnych atrakcji.
sanatorium

SAUNARIUM

Nieco dalej w wewnętrznej części basenowej znajduje się strefa saun, w skład której wchodzi sauna sucha, łaźnia parowa, wodospad lodowy oraz strefa relaksu z leżankami. Po dobroczynnym saunowaniu można się schłodzić nacierając ciało sypkim lodem oraz zrelaksować na przyjemnie ciepłych, idealnie wyprofilowanych leżankach.
taras zewnętrzny

BASEN ZEWNĘTRZNY

W sezonie letnim do dyspozycji Gości jest wypełniony podgrzewaną wodą basen zewnętrzny. Ulokowany w lekkim obniżeniu terenu, otoczony budynkami, stanowi miejsce zaciszne i nasłonecznione. Dotrzeć do niego można wprost z wewnętrznej strefy basenowej lub z dowolnego punktu dziedzińca. Podzielony jest na dwie części – płytszą, przeznaczoną dla dzieci oraz rekreacyjną, z zanurzonymi w wodzie ławeczkami, która pozwoli oddać się relaksowi i działaniu słońca każdemu, kto zechce.
siłownia

SALA FITNES

Goście obiektu mogą korzystać z sali fitness, wyposażonej w wielofunkcyjne urządzenia treningowe. Siłownia czynna jest przez cały rok w godzinach 7.00 – 23.00.
bawialnia

BAWIALNIA

Dla najmłodszych czeka kryta bawialnia. Do dyspozycji maluchów są gry, interaktywne ekrany edukacyjne, huśtawki oraz mini ścianka wspinaczkowa.