Currently set to Index
Currently set to Follow
atrakcje"

ATRAKCJE POLANKI

baseen

BASEN

 

Dla dorosłych basen otwarty o długości 25m, dla dzieci brodzik z mini zjeżdżalnią. W obu basenach podgrzewana woda. Czynny sezonowo od 1 czerwca do 15 września w godzinach 10.00-19.00 (czerwiec/wrzesień) 09.00-20.00 (lipiec/sierpień). Wokół basenu znajduje się teren do opalania, leżaki, stoliki, prysznic.

Basen zewnętrzny 15.06 – 15.09.2024
Czerwiec + Wrzesień 10:00 – 18:00 / przerwa 14:00 – 14:30
Lipiec + Sierpień 9:00 – 19:00 bez przerw

sala fitness

SALA FITNESS

Pozwoli nabrać pozytywnej energii lub stanie się miejscem wypoczynku po wyczerpującym dniu. Wyposażona m.in w dwie bieżnie, rower stacjonarny, wiosła, ławeczkę, drabinki, piłki, materace i leżanki relaksacyjne. Sala fitness jest czynna przez cały rok w godz. 7.00-23.00.

sanatorium

SAUNARIUM

Do dyspozycji gości dwa rodzaje saun: infrared – w której promienniki podczerwieni nagrzewają nasze ciało w sposób podobny do słońca, bez szkodliwego promieniowania UV oraz fińska (sucha) – to sauna o bardzo wysokich temperaturach, a jednocześnie dużej wilgotności powietrza. Saunarium jest czynne przez cały rok w godz. 16.00-22.00

plac zabaw

PLAC ZABAW

Miejsce spotkań i zabaw starszych dzieci. Nowoczesny, kolorowy i ekologiczny; aktywizujący i wspomagający rozwój ruchowy. W wyposażeniu m.in. zjeżdżalnia z pomostem, huśtawki, drabinki, linki do wspinania.

bawialnia

BAWIALNIA

Dla najmłodszych czeka kryta bawialnia. Do dyspozycji maluchów jest domek, mini zjeżdżalnia, stoliczek z krzesełkami, tablica do rysowania, kolorowe zabawki i piłki. W bawialni znajduje się także mini aneks kuchenny, w którym rodzice mogą podgrzać maluchom posiłek.

plaża

PLAŻA

Apartamenty BalticOn położone są zaledwie 350 m od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży. Amatorzy spokojnego wypoczynku w słońcu, ciszy i czystym klimacie przeżyją wspaniałe chwile na plaży dochodzącej do 50 m szerokości. Miłośnicy spacerów z psami także mogą korzystać z uroków plażowania. Dla nich został wydzielony odcinek plaży na wysokości Osiedla Radzikowo, od ostatniego zejścia na plażę do granicy z Grzybowem. Teren jest oznakowany i zaopatrzony w podajniki woreczków na nieczystości.

ścieżki rowerowe

PARK NADMORSKI

W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentów BalticOn znajduje się Park Nadmorski, który oprócz walorów estetycznych spełnia ważne funkcje przyrodnicze: łagodzi wiatry wiejące od strony morza i filtruje powietrze. Tutaj kumulują się lecznicze działania aerozolu morskiego. W parku jest wiele miejsc wydzielonych dla odpoczynku, ławki, taras widokowy przy głównym zejściu na plażę.

ścieżki rowerowe

ŚCIEŻKI ROWEROWE

Przez Kołobrzeg przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R10. Apartamenty BalticOn leżą bezpośrednio przy odcinku Grzybowo – Kołobrzeg. W pełni oświetlona trasa rowerowa przechodząca przez byłe tereny wojskowe wzdłuż morza Bałtyckiego, ale w pewnym oddaleniu od plaży. Ścieżka kończy się w zabytkowym parku im. Jedności Narodowej w zachodniej części miasta Kołobrzeg.