Currently set to Index
Currently set to Follow

atrakcje"

ATRAKCJE NADMORSKIE TARASY

baseen

CAŁOROCZNA STREFA RELAKSU

Na terenie obiektu znajduje się całoroczna strefa relaksu czynna w godzinach 9.00 – 21.00. W jej skład wchodzi: kryty basen pływacki 16x7m o głębokości 1,35m , basen dziecięcy 4x7m , dwa jacuzzi, saun sucha, sauna mokra oraz strefa wypoczynku z leżakami. Widok na park nadmorski od strony ulicy Westerplatte dopełnia atmosferę błogiego relaksu.

taras zewnętrzny

BASENY ZEWNĘTRZNE I TARASY WIDOKOWE

W sezonie letnim dostępne są baseny zewnętrzne z miejscami wypoczynku znajdujące się na pierwszej kondygnacji budynku. Do dyspozycji gości są również tarasy widokowe usytuowane na dachach budynku A i C. Kąpiele na świeżym powietrzu i filiżanka kawy z widokiem na park sprawią, że Nadmorskie Tarasy staną się Państwa portem w Kołobrzegu, do którego chętnie będziecie wracać.

siłownia

SALA FITNESS

 

Goście obiektu mogą korzystać z sali fitness, wyposażonej w wielofunkcyjne urządzenia treningowe. Siłownia czynna jest przez cały rok w godzinach 7.00 – 23.00.

ATRAKCJE DLA DZIECI

ATRAKCJE DLA DZIECI

 

Nadmorskie Tarasy to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Oprócz brodzika w całorocznej strefie relaksu, posiadamy również zewnętrzny basen dziecięcy czynny w sezonie letnim. W razie niepogody do dyspozycji dzieci jest bawialnia z mnóstwem miękkich, bezpiecznych budowli i zabawek. W sąsiadującym z obiektem od ulicy Westerplatte parku znajduje się również doskonale wyposażony miejski plac zabaw oraz wiele atrakcji w najbliższej okolicy, takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina, sala zabaw z możliwością zorganizowania imprez okolicznościowych dla dzieci, a także dmuchańce i trampoliny na plaży w sezonie letnim.