Currently set to Index
Currently set to Follow
atrakcje"

ATRAKCJE MORSKA 6

baseen

W SAMYM SERCU KOŁOBRZEGU

Apartamenty BalticON Morska 6 położone są w kołobrzeskim porcie, nad ujściem rzeki Parsęty do Bałtyku. Morska 6 to nowa hybrydowa przestrzeń Kołobrzegu łącząca relaks, wellness i gastronomię, a wszystko to z rozległymi widokami na port, zabytkową latarnię morską i horyzont. Stąd dosłownie kilka kroków jest do piaszczystej plaży centralnej, portu z bogatą ofertą rejsów wycieczkowych, Bulwaru Szymańskiego z licznymi restauracjami i kawiarniami, spacerowego molo czy dającego wytchnienie nadmorskiego parku. Tutaj plaża, morze, atrakcje turystyczne i kulinarne doznania są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

baseen

APARTAMENTY Z UNIKALNYM WIDOKIEM

baseen

APARTAMENTY
Z UNIKALNYM
WIDOKIEM

To, co niewątpliwie wyróżnia Morską 6, to zapierające dech w piersiach widoki. Inne i niepowtarzalne o każdej porze dnia i roku. Tu apartamenty ze spektakularnym widokiem nie zostały stworzone przez sztuczną inteligencję. Kolacja przy kieliszku wina w promieniach zachodzącego nad portem słońca i pobudka w towarzystwie wypływających w morze statkach to nasza rzeczywistość, którą chcemy się z Tobą podzielić. Zapraszamy serdecznie 🙂

taras zewnętrzny

WELLNESS

Regeneracja z bajecznym widokiem… Kameralne SPA, znajdujące się na ostatnim piętrze budynku, jest idealnym miejscem na relaks. Sauna z możliwością wykupienia sesji na wyłączność i kącik wypoczynkowy pozwolą na oderwanie się od zgiełku miasta i plaży.

siłownia

TARAS WIDOKOWY

Absolutnym hitem, szczególnie w sezonie letnim, okazał się najwyższy w kołobrzeskim porcie taras, z którego roztaczają się imponujące widoki na Bałtyk, port, park nadmorski i miasto.
Nie ma wiele takich miejsc, gdzie lampka szampana smakuje równie dobrze, jak tu! Idealne miejsce do celebrowania wyjątkowych chwil.

ATRAKCJE DLA DZIECI

NIEZWYKŁY KRAJOBRAZ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

ATRAKCJE DLA DZIECI

NIEZWYKŁY KRAJOBRAZ
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

 

Piaszczyste plaże z naturalnymi wydmami. Ciągnący się wzdłuż wybrzeża park nadmorski. Ekopark wschodni z różnorodną roślinnością, malowniczymi rozlewiskami i licznymi siedliskami ptaków. Unikatowe sosnowe lasy i nieustannie towarzyszący Ci bezkres morza. Morska 6, dzięki swojemu położeniu, jest idealnym miejscem do odkrywania uroków okolicznego krajobrazu. Odkryj to, co w Kołobrzegu najlepsze!