atrakcje"

ATRAKCJE MORSKA 6

baseen

W SAMYM SERCU KOŁOBRZEGU

Apartamenty BalticON Morska 6 położone są w kołobrzeskim porcie, nad ujściem rzeki Parsęty do Bałtyku, Morska 6 to nowa hybrydowa przestrzeń Kołobrzegu, łącząca relaks, wellness i gastronomię, a wszystko to z rozległymi widokami na port, zabytkową latarnię morską i horyzont. Stąd dosłownie kilka kroków jest do piaszczystej plaży centralnej, portu z bogatą ofertą rejsów wycieczkowych, Bulwaru Szymańskiego z licznymi restauracjami i kawiarniami, spacerowego molo, czy dającego wytchnienie nadmorskiego parku. Bliżej morza i największych w mieście atrakcji być już się nie da.

baseen

APARTAMENTY Z UNIKALNYM WIDOKIEM

baseen

APARTAMENTY
Z UNIKALNYM
WIDOKIEM

To co niewątpliwie wyróżnia Morską 6, to zapierające dech w piersiach widoki. O każdej porze dnia i roku. Posiadamy w ofercie apartamenty, z których wejście do kołobrzeskiego portu i latarnia morska wydają się być na wyciągniecie ręki. U nas kolacja przy kieliszku wina i zachodzącym nad portem słońcu oraz pobudka przy wypływających w morze statkach jest możliwa! Tego trzeba doświadczyć!

taras zewnętrzny

WELLNESS

Kameralne Spa, znajdujące się na ostatnim piętrze budynku, jest idealnym miejscem na relaks. Sauna z możliwością wykupienia sesji na wyłączność i kącik wypoczynkowy pozwolą na oderwanie się od zgiełku miasta i plaży. Czas na regenerację!

siłownia

TARAS WIDOKOWY

 

Absolutnym hitem, szczególnie w sezonie letnim, okazał się najwyższy w kołobrzeskim porcie taras, z którego roztaczają się imponujące widoki na Bałtyk, port, park nadmorski i miasto.
Nie ma wiele takich miejsc, gdzie lampka szampana smakuje równie dobrze, jak tu! Idealne miejsce do celebrowania wyjątkowych chwil.

ATRAKCJE DLA DZIECI

NIEZWYKŁY KRAJOBRAZ NA WYCIĄGNIECIE REKI

ATRAKCJE DLA DZIECI

NIEZWYKŁY KRAJOBRAZ
NA WYCIĄGNIECIE REKI

 

Piaszczyste plaże z naturalnymi wydmami. Ciągnący się wzdłuż wybrzeża park nadmorski. Ekopark wschodni z różnorodną roślinnością, malowniczymi rozlewiskami i licznymi siedliskami ptaków. Unikatowe sosnowe lasy i nieustannie towarzyszący Ci bezkres morza. Morska 6, dzięki swojemu położeniu, jest idealnym miejscem do odkrywania uroków okolicznego krajobrazu. Odkryj to, co w Kołobrzegu najlepsze!