APARTAMENTY NAD MORZEM WYNAJEM

                   Licznie znajdujące się apartamenty nad Morzem Bałtyckim są wynajmowane przez cały rok. Mieszczą się one najczęściej w budynkach wielokondygnacyjnych wyposażonych w kilka wind. Żeby zapewnić sobie odpowiedni lokal warto wcześniej dokonać rezerwacji. Dysponujemy różnej wielkości apartamentami 1-pokojowe, 2-pokojowe, 3-pokojowe i takie o dużej powierzchni ponad100-metrowej. Wszystkie wyposażone są w nowoczesne zestawy mebli, telewizory i dostępem do WIFI bez limitu. W każdym z nich mieści się aneks kuchenny z całym niezbędnym sprzętem (lodówką, kuchenką, mikrofalą, zmywarką) oraz wszystkimi potrzebnymi naczyniami. W łazienkach oprócz prysznica znajdują się wanny z hydromasażem oraz pralka. WC mieści się w oddzielnym pomieszczeniu. Do każdego wynajmowanego apartamentu należy duży balkon a do tych o większej powierzchni ogromny taras. Balkony posiadają przesuwane zamykane okna , dlatego można z nich korzystać przez cały rok. Na terenie obiektu jest całoroczny basen z podgrzewaną wodą. Najmłodsi mogą korzystać z brodzików . Przy basenach poustawiane są eleganckie leżaki ze stolikami.

AKTYWNY WYPOCZYNEK Z BalticON

                   Goście wynajmujący apartament mogą również skorzystać z siłowni wyposażonej w przeróżne urządzenia dla poprawy kondycji naszej sylwetki. Są tam bieżnie, rowerki, sztangi, lóżka relaksacyjne. Na terenie obiektu znajduje także sauna fińska ( w której można nagrzać ciało do bardzo wysokiej temperatury przy dużej wilgotności powietrza) oraz inny rodzaj, sauna infrared z której korzystając zdobywamy opaleniznę bez szkodliwych promieni UV. Siłę mięśni można wypróbować w kręgielni a zrelaksować się przy grze w bilard. Uzupełnieniem tego wszystkiego będzie profesjonalny masaż, wykonany prze wysoko wykwalifikowanych masażystów. W czasie kiedy rodzice dbają o swoja kondycję, mogą zostawić dzieci pod opieka animatora zabaw w bawialni z wieloma kolorowymi atestowanymi zabawkami. Na zewnątrz budynku oprócz kącika wypoczynkowego znajdują się korty tenisowe oraz boisko do gry w piłkę. Najmłodsi mogą mile spędzać czas na dużym bogato wyposażonym placu zabaw. Osoby ceniące cisze i spokój spędzą mile czas w pobliskim Parku Nadmorskim w którym panuje specyficzny mikroklimat. Cykliści natomiast skorzystać z przebiegających przez park ścieżek rowerowych. Apartamenty nad morzem na wynajem oprócz samych pokoi oferują nam szereg różnych atrakcji.

POZNAJ KOŁOBRZEG

                   BalticON oferuje apartamenty nad morzem wynajem w Kołobrzegu. Jest to piękne miasto uzdrowiskowe położone na terenie województwa zachodniopomorskiego. W okolicy rosną piękne lasy, dające schronienie wielu gatunkom zwierząt i roślin. Przyjeżdżają tutaj kuracjusze także z zagranicy, ponieważ jest to jedno z najlepszych miejsc dla osób z chorobami układu krążenia, czy też górnych dróg oddechowych. Atrakcją Kołobrzegu jest port rybacki i pasażerski z którego można się udać w rejs po Morzu Bałtyckim. Ciekawa jest także historia miasta. Uwagę zwraca na pewno neogotycki ratusz oraz przepiękna, barokowa Bazylika Mariacka. W okresie letnim w kołobrzeskim amfiteatrze odbywają się różne imprezy kulturalne i rozrywkowe. Występują nie tylko gwiazdy muzyczne znane na całym świecie ale także kabarety z ciekawym programem artystycznym. Warto też pospacerować po molo i promenadzie. Kto chociaż raz zdecyduje się na apartament nad morzem i jego wynajem ma zagwarantowany wspaniały relaks w wysokim komforcie.

DUŻO ATRAKCJI W JEDNYM MIEJSCU

                   Apartamenty nad morzem wynajmowane przez BalticON należą do najnowocześniejszych w mieście. Ich wysoki komfort oraz estetyczne wykończenia, spełniają wymagania najwybredniejszych osób. Zastosowano w nich nowoczesne technologie, zwrócono uwagę na ułatwienie dostępu osobom niepełnosprawnym. Miasto odwiedza każdego roku, bardzo duża ilość turystów. Przyjeżdżają w różnych celach. Jedni chcą typowo odpocząć, inni nastawieni na zwiedzanie, odrębna grupa to zapaleni wędkarze. Największą jednak grupę odwiedzającą miasto o wszystkich porach roku stanowią kuracjusze. Przede wszystkim osoby ze schorzeniami dróg oddechowych oraz chorobami krążenia. Wiemy to, gdyż wielu z nich wynajmuje pokoje u nas. Dysponujemy różnymi, co do wielkości i liczebności. Wszystkie są wyposażone w nowoczesne meble i niezbędne sprzęty. Klimatyzowane, posiadające czujniki dymu i gazu, są naprawdę nie tylko wygodne ale także bezpieczne. Przylegający do kompleksu basen jest dodatkowym argumentem, żeby u nas zarezerwować odpowiedni termin. Nie zapomnieliśmy także o saunie, fitness studio, bawialni dla dzieci. Można tutaj spędzić mile czas w deszczowe, pochmurne dni zapominając o wszelkich kłopotach. U nas znajdziecie Państwo nie tylko luksus i wygodę ale w pełni zrelaksujecie się. Oczywiście dostępne jest także Wi-fi, bez którego w dzisiejszych czasach niektórym ciężko żyć. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, co do tego jesteśmy przekonani. Najmłodsi z pewnością będą mieli sporo radości, przy korzystaniu z placu zabaw. Postaraliśmy się bardzo go urozmaicić w przeróżne sprzęty oraz boiska do gier z piłką. Zmotoryzowani nie muszą się martwić o miejsca parkingowe. Cała zielona infrastruktura wokół kompleksu wygląda bardzo estetycznie. Nie brakuje ławeczek na których można sobie posiedzieć, nie odchodząc daleko od mieszkania a mieć i tak możliwość podziwiania zieleni. Nic tylko rezerwować, chętnych mamy wielu.

MIEJSCA, KTÓRE WARTO ZWIEDZIĆ

                   Turyści oraz inni goście wypoczywający w apartamentach nad morzem wynajmowanych przez BalticON bardzo mile wspominają swój pobyt u nas, dowodem tego są liczne wpisy do specjalnej księgi gości. Bardzo interesująco i z przejęciem wypowiadają się o samym Kołobrzegu oraz jego zabytkach, które odwiedzili. Miasto nie jest zbyt wielkie, jednakże ma do zaoferowania bardzo dużo atrakcji. Jedne znane są od dawna a inne poznawane na miejscu. Wiadomo, że molo, plaża, port morski, przylegające do osiedla parki, piękna promenada to te najpopularniejsze miejsca do zwiedzania. Jednakże w mieście jest jeszcze wiele innych ciekawych obiektów godnych uwagi. Jest wśród nich Bazylika (ciekawy obiekt sakralny), Akademia Rycerska (w której w dawnych czasach uczono dzieci i młodzież jazdy konnej ), Baszta Lontowa (z pięknymi zdobieniami, kiedyś służąca jako obiekt obronny), piękny Ratusz (najważniejsza świecka budowla miasta), Pałac rodzinny Brunszwickich, neogotycki gmach poczty, Łaźnia miejska (obecnie znajduje się tam Państwowa Szkoła Muzyczna). Dodatkową atrakcją jest miasto widziane oczami rowerzysty, z kajaka, czy pieszych wycieczek. Łącząc dbanie o zdrowie z podziwianiem przyrody, daje niesamowite wrażenia. Natomiast wieczory warto spędzić spacerując po promenadzie i na odnowionym molo, pięknie oświetlonym. Na jego końcu do dyspozycji jest bar oraz kawiarnia, gdzie w gronie rodziny lub znajomych podziwiać można zachodzące słońce odbijające się na tafli wody. Czy można sobie lepiej wyobrazić wspaniały urlop. Już sam fakt, że spotkać można na ulicach zagranicznych turystów świadczy o atrakcyjności jego miejsca. Do tego luksusowe i piękne pokoje w BalticOn to wspaniale uzupełnienie tutejszego pobytu nad Morzem Bałtyckim.