APARTAMENTY NAD MORZEM KOŁOBRZEG

                   Miejscowości nadmorskie coraz prężniej się rozwijają, a wraz z upływem czasu zmieniają się potrzeby turystów. W związku z tym powstały i cały czas są budowane atrakcyjne i luksusowe miejsca wypoczynkowe. Najczęściej są to obiekty wielokondygnacyjne świadczące całoroczne usługi na najwyższym poziomie. Wybór jest duży w zależności od liczby osób. Wśród nich są 1,2,3-pokojowe do dużych mających nawet 100m2 dla większej liczby gości. Wszystkie z nich charakteryzuje wysoki komfort i nowoczesne wyposażenie. W każdym pokoju znajduje się telewizor oraz bezprzewodowy bez limitu dostęp do Internetu. Ich uzupełnieniem są aneksy kuchenne wyposażone we wszystkie najważniejsze sprzęty (kuchenkę, lodówkę, mikrofalę, toster, mikser, zmywarkę) orasz niezbędne naczynia kuchenne. W każdej łazience oprócz prysznica znajdziemy wannę z hydromasażem i pralkę. Toalety ze zlewozmywakiem stanowią oddzielne pomieszczenie. Przy każdym apartamencie jest duży balkon z widokiem na morze i plaże. Pomieszczenia są klimatyzowane. Wszędzie korzystać można z windy a goście mają do dyspozycji podziemny garaż. Likwidacja barier architektonicznych umożliwia także osobom niepełnosprawnym wynajęcie apartamentu nad morzem. Goście mogą korzystać także z basenu zewnętrznego z podgrzewaną wodą i leżaków ze stolikami znajdującymi się wokół. Dzieci cieszyć się będą z kąpieli w odpowiednio przygotowanych brodzikach ze zjeżdżalniami.

ROZRYWKA DLA KAŻDEGO

                   Apartamenty nad morzem Kołobrzeg to nie tylko odpoczynek w luksusowych warunkach ale także możliwość zadbania o kondycję fizyczną. Posiadają do dyspozycji turystów siłownię, saunę, bawialnię dla dzieci, salę konferencyjną, mini kino. W siłowni skorzystać można z różnorodnych sprzętów, rowerków, bieżni, ławki do ćwiczeń, drążków, drabinek. Specjalnie zatrudniony trener fitness jest do dyspozycji każdej osoby, służąc swoją radą. Dwa rodzaje sauny zaskoczy na pewno miłośników tej formy relaksu. Jest to coraz bardziej popularna sauna infrared, która umożliwia opalanie bez szkodliwych promieni UV stosując lampy wykorzystujące podczerwień oraz tradycyjna sauna fińska. W momencie kiedy dorośli dbają o swoją kondycję dzieci mogą miło spędzić czas w bogato wyposażonej bawialni z bezpiecznymi zabawkami, książkami, grami edukacyjnymi, pod opieką wykształconego animatora zabaw. Zwolennicy dużego ekranu znajdą zawsze w repertuarze dla siebie coś interesującego. We wcześniej zarezerwowanej sali konferencyjnej istnieje możliwość spotkania z rodziną na imprezach okolicznościowych.

KOŁOBRZEG OTWARTY NA GOŚCI

                   Piękne miasto Kołobrzeg jest miastem w którym znajduje się wiele całorocznych apartamentów nad Bałtykiem. Najczęściej usytuowane są w sąsiedztwie Parku Nadmorskiego. Przez jego obszar przebiega ścieżka rowerowa oraz wiele utwardzonych alejek z ławeczkami, które zachęcają do chwili relaksu w otoczeniu przyrody w specyficznym mikroklimacie panującym w parku. Taras widokowy pozwala cieszyć się widokiem morza podczas wschodu i zachodu słońca. Ponieważ Kołobrzeg jest znanym uzdrowiskiem przyjeżdżają tutaj kuracjusze także kuracjusze z zagranicy z chorobami górnych dróg oddechowych, krążenia, stawów. Apartamenty nad morzem ze swoimi wygodami są doskonałym uzupełnieniem kuracji. Będąc w Kołobrzegu warto odwiedzić port rybacki, który jest jednocześnie portem pasażerskim i jachtowym. Niezapomniane wrażenia dają organizowane rejsy po morzu Bałtyckim. Spacerując po promenadzie dotrzemy do mola z którego cieszyć się można widokiem na morze a także na czystą szeroką plażę. W znajdującym się w mieście amfiteatrze odbywają się latem liczne imprezy kulturalne z udziałem znanych artystów.

CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z APARTAMENTU W KOŁOBRZEGU?

                   Bogata historia, nieporównywalne uroki najpiękniejszego polskiego uzdrowiska jakim jest Kołobrzeg, przyciąga coraz więcej turystów, niektórych po raz pierwszy. Inni są już stałymi bywalcami. Apartamenty nad morzem kołobrzeskie mieszkania cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów i gości zagranicznych. BalticON może pochwalić się posiadaniem nowoczesnych i bogato wyposażonych, dorównujących standardom światowym. Pełen luksus widać od momentu otwarcia drzwi. Nikogo już nie dziwi wysoka jakość zastosowanych materiałów, bogato wyposażonych wnętrz, estetycznie wykończonych najmniejszych nawet szczegółów. Oddzielne pomieszczenia z toaletą. Dużą łazienka ze wszystkimi wygodami, to już rzecz normalna. Oczywiście wszystko wykończone pięknie lśniącymi płytkami z kolorowymi motywami. Widać, że w tej dziedzinie pojawiło się wiele nowoczesnych rozwiązań, które zostały u nas zastosowane. Zamontowanie żaluzji zewnętrznych chroniących przed nadmiernym wnikaniem promieni słonecznych to już też żadna nowość. Klimatyzacja zamontowana w całym kompleksie stwarza przytulne przebywanie. Niektóre z osób decydują się na dłuższe wynajęcie. Cieszy nas to bardzo, że nam zaufali i podobają się im warunki, jakie oferujemy. Niewątpliwie dużą atrakcją jest basen, z którego można korzystać przez cały rok. Nasi najmłodsi goście mają do dyspozycji swój basenik z kolorowymi elementami odpowiadającymi, polskim normom bezpieczeństwa. Zaproponować możemy Państwu jednoosobowe lub też większe o dużym metrażu. Wszystko zależy od tego co dany gość sobie życzy. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, wynajęcia luksusowego mieszkania.

CO CIEKAWEGO MOŻNA ZOBACZYĆ W MIEŚCIE?

                   Z całą pewnością można powiedzieć, że istniejące w Kołobrzegu parki są wyjątkowe, ponieważ posiadają wiele różnych gatunków drzew, odpornych na zimowe warunki. Niektóre z nich zostały wpisane nawet do Rejestru Zabytków. Już w XIX wieku zaczęto dostrzegać walory kołobrzeskiej zieleni. Tereny zielone z tamtych czasów w nieco zmienionej formie, przetrwały do dnia dzisiejszego. Jeden z nich założono na zarośniętych wydmach ciągnie się wiele metrów, łagodzi on wiatry wiejące od morza, filtrując jednocześnie powietrze. Badania wykazały, że tworzy się tam specyficzny zdrowotny mikroklimat. BalticOn wiedząc o tym wykorzystał, przylegający teren i wybudował apartamenty nad morzem kołobrzeskie, luksusowe, mieszkania całoroczne, dla przyjeżdżających gości. Do zwiedzania w mieście jest dużo, słynna latarnia morska, port rybacki, piękne molo, promenada, zabytkowe budynki w centrum miasta. Rejon Kołobrzegu, to nie tylko plaża ale i duże zasoby czystej wody. Mówiąc prosto raj dla wędkarzy, ponieważ spotkać można tutaj wiele niespotykanych rzadkich gatunków ryb. Jeżeli już mowa o rybach, należy wspomnieć, że istniejący tutaj port rybacki jest w chwili obecnej największym w Polsce. W ramach projektu Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego, przypływają tutaj jachty z całego świata. Zlokalizowana tutaj Marina Solna jest doskonałym przystankiem dla żeglarzy. Istnieje także bardzo charakterystyczny budynek rzucający się w oczy, to fabryka lodu, niezwykle potrzebnego dla wypływających w morze kutrów. Pomyślano także o przybywających turystach, mają oni możliwość skorzystać z krótkiego rejsu po Bałtyku. Wraz z upływem czasu miasto się coraz bardziej rozwija powstaje coraz więcej obiektów noclegowych oraz gastronomicznych. Warto tutaj spędzić chociażby kilka dni.